• Polski
  • English
    • Kontrast
    • Czcionka

Opis działalności

Międzywydziałowa Katedra Żywności i Żywienia realizuje działalność dydaktyczną w ramach kierunków: Dietetyka prowadzonego na Wydziale Nauk o Zdrowiu oraz Technologia Żywności i Żywienia prowadzonego na Wydziale Politechnicznym.

  1. Dr hab. n. o zdr. Wioletta Żukiewicz-Sobczak, Profesor Akademii Kaliskiej – kierownik katedry
    email: w.zukiewicz-sobczak@akademiakaliska.edu.pl
  2. Prof. dr hab. inż. Tadeusz Antczak
    email: t.antczak@akademiakaliska.edu.pl
  3. Dr n. med. Zuzanna Chęcińska-Maciejewska
    email: z.checinska-maciejewska@akademiakaliska.edu.pl
  4. Dr hab. Joanna Kałuża, Profesor Akademii Kaliskiej
    email: j.kaluza@akademiakaliska.edu.pl
  5. Dr inż. Elżbieta Konieczna
    email: e.konieczna@akademiakaliska.edu.pl
  6. Dr inż. Jacek Kowara
    email: j.kowara@akademiakaliska.edu.pl
  7. Dr hab. inż. Lucjan Krala, Profesor Akademii Kaliskiej
    email: l.krala@akademiakaliska.edu.pl
  8. Dr hab. n. med. Grzegorz Mielcarz, Profesor Akademii Kaliskiej
    email: g.mielcarz@akademiakaliska.edu.pl
  9. Mgr inż. Ewa Wawrzyńczak
    email: e.wawrzynczak@akademiakaliska.edu.pl