Darmowe oprogramowanie Ansys – licencje dla Akademii Kaliskiej

Pakiet licencji ANSYS, które mogą być wykorzystywane w badaniach naukowych i pracach dydaktycznych otrzymają pracownicy naukowi i dydaktyczni Akademii Kaliskiej im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego oraz studenci. To efekt umowy uczelni z firmą MESco sp. z o.o.

Dzięki umowie o współpracy z MESco Sp. z o.o. Akademia Kaliska uzyskała nieodpłatny dostęp do rocznych, odnawialnych licencji pozwalających na wykonywanie obliczeń z zakresu mechaniki, przepływów i elektromagnetyzmu. MESco Sp. z o.o. udziela również wsparcia w zakresie szkoleń dotyczących obsługi dostarczonego oprogramowania zarówno pracownikom, jak i studentom. Do dyspozycji mamy 5 pakietów badawczych 25 pakietów edukacyjnych.

Studenci mogą dodatkowo pobrać oprogramowanie ANSYS pod adresem: https://www.ansys.com/academic/free-student-products

MESco Sp. z o.o. jest biurem inżynierskim i przedstawicielem firmy ANSYS w Polsce. Wykonuje symulacje komputerowe z dziedziny mechaniki, przepływów, dynamiki, elektromagnetyzmu, optyki i innych. Prowadzi sprzedaż i wsparcie techniczne dla oprogramowania firm ANSYSb oraz LSTC, oferuje również kursy edukacyjne

Skip to content